Svari

Svarus plaši izmanto visās nozarēs, lauksaimniecībā, būvniecībā, noliktavās un loģistikas uzņēmumos, izejvielu ieguvei un to pārstrādei.
Industriālie elektroniskie svari ir paredzēti lielai slodzei, un to raksturo liela konstrukcijas uzticamība, jo tie ir paredzēti darbībai skarbos ekspluatācijas apstākļos. Lielākai daļai no tiem ir virkne noteiktu funkciju, kas ļauj pilnībā automatizēt preču masas mērīšanas procesu.

Visus elektroniskos svarus var klasificēt pēc rūpnieciskiem nolūkiem, pamatojoties uz to izmantošanas veidu. Rūpniecības svari tiek sadalīti : vagona svari, dzelzceļa svari, auto svari, galda svari, platformas svari un celtņa svari. Beztaras birstošiem produktiem izmanto porciju statiskos svarus vai caurplūdes dinamiskos svarus.

Atsevišķi ir iespējams izdalīt dinamiskos svarus vagoniem, automašīnām, konveijeriem, hidrauliskajiem iekrāvējiem un citi.

Izmantojot dažāda veida tenzodēvējus, AGRO PROFF var integrēt svarus zem bunkura, izveidot dozēšanas sistēmu un daudz ko citu.

Dzelzceļa svari ir paredzēti, lai noteiktu pilno un tukšo vagonu masu statikā.

Automašīnu svaru mērķis ir noteikt kravas, kas iekrautas automašīnā vai piekabē, neto un bruto masu.

Platformas tipa svarus izmanto nelielu materiālu nosvēršanai. Pateicoties platformu svariem, ir iespējams nosvērt dažādu formu un konfigurācijas preci.

Krānu svarus visbiežāk izmanto tērauda, ​​ķīmiskās rūpniecības un pārstrādes rūpniecības uzņēmumi. Šāda veida svaru izmantošana ļauj vienlaikus veikt svēršanu un iekraušanas vai izkraušanas procesu. Kravas svari tiek novietoti kā pacelšanas mehānisms ar integrētu elektronisko sistēmu. Celtņa svaros elektronika var darboties pat ļoti zemā temperatūrā.

Svari ir sadalīti precizitātes klasēs, aizsardzības pakāpē un komerciālās OIML sertifikācijas iespējas.