Graudu pirmapstrādes komplekss ar kalti LAW, Francija

GRAUDU PIRMAPSTRĀDE

Graudu pirmapstrāde ir nepieciešama pēc savlaicīgas ražas novākšanas tās ilglaicīgai uzglabāšanai. Kombaini nodarbojas ar ražas savākšanu. Pēc kombainiem graudus jāattīra no maziem un lieliem piemaisījumiem, jāizžāvē līdz 14% mitruma vai mazāk atkarībā no kultūras, un pēc tam jānosūta uz speciālu ventilējamo graudu bunkuru (silosu) ilgstošai glabāšanai. Labas ražas izaudzēšanai ir jāiegulda milzīgs darbs un lai šis darbs nebūtu veltīgs, nepieciešama nopietna pieeja tās saglabāšanai.

Graudu pirmapstrādes komplekss tiek izvēlēts pēc produktivitātes, ražas daudzuma un kultūru sortimenta.

Mūsu specializācija – graudu loģistikas pareiza organizācija, sākot ar svēršanu, ātru pieņemšanu, pareizu priekštīrīšanu, augstas kvalitātes ekonomiski efektīvo žāvēšanu, kā arī  sausu graudu ilgstošas glabāšanas nodrošināšanu, ņemot vērā Latvijas apstākļu īpatnības.
Saprātīgi organizēta un līdz sīkumiem pārdomāta  katra posma un visa kompleksa darbība – tas ir AGRO PROFF augstas klases inženieru un gadiem pārbaudīto, rūpīgi izvelēto sadarbības partneru rezultāts. Katrs mūsu partneris ir viens no pasaules graudu pārstrādes tehnikas ražotāju  līderiem ar ilggadēju praktisko pieredzi.