Graudu tīrītāji

Graudu tīrāmas mašīnas paredzētas graudaugu priekštīrīšanai, galvenokārt pirms žāvēšanas. Priekštīrītāji attīra  graudus no lieliem piemaisījumiem (salmi, akmeņi, zemes gabali u.c.), no smalkām frakcijām (smiltis, nezāles, šķelti graudi utt.). Daži priekštīrītāju modeļi  aprīkoti ar aspiratoriem, lai atbrīvoties no putekļiem un viegliem piemaisījumiem.

Tīrīšana no rupjiem piemaisījumiem notiek uz sietiem ar lieliem caurumiem (lielāki nekā graudi). Mūsu piedāvājumā ir ļoti plašs sietu klāsts. Mūsu speciālisti kopā ar klientu izvēlas pareizo sietu izmēru. Šādos sietos graudi birst caur caurumiem, un rupja frakcija paliek sietu augšpusē un tiek atvadīta uz atkritumiem.

Graudu tīrīšana no smalkiem piemaisījumiem tiek veikta ar mazāku caurumu sietiem  (perforācijas izmērs ir mazāks par graudu izmēru). Darbības laikā normāls graudiņš paliek uz ekrāna augšpusē, un smalkais piemaisījums (smilts, smalkie bojātie graudi) nokrīt caur caurumiem.

Putekļi un vieglie piemaisījumi tiek noņemti ar aspiratoru , pūšot lielu gaisa daudzumu  pretplūsmā graudiem. Putekļains gaiss iet caur ciklonu vai filtru uz attīrīšanu. Pēc priekštīrīšanas graudus var droši žāvēt kaltē un pēc tam uzglabāt silosos.

AGRO PROFF piedāvā mūsdienīgas augstas tehnoloģijas graudu priekštīrīšanas mašīnas MAROT (rotējošie), SCHNEIDER JAQUET (vibrējošie), GOLFETTO-SANGATI (vibroblock), u.c.