Lentas transportieri

Lentes konveijeri sastāv no rāmja ar rullīšiem, pa kuriem pārvietojas daudzslāņu gumijas lenta. Produkts ar vienmērīgu slāņi tiek pārvietots uz lentes. Lentes konveijeri izmanto, lai transportēt gan graudus, gan smagāku birstošo produktu (šķembas, ogles, cementu u.c). Lentas platums ir izvēlēts atbilstoši ražībai.

Lai nodrošinātu labāku saķeri ar produktu un izvairītos no slīdēšanas, var izmantot arī lenti ar dažādu profilu rievām un ribām.

JEMA AGRO un PTM lentas transportieri ir izgatavoti no cinkota vai krāsota tērauda. Tie ir viegli un, pateicoties moduļu sistēmai, tos ir vienkārši samontēt un apkopt. Modelis T50 ir konstruēts tā, lai transporta lenta atbalstītos uz atbalsta profiliem, savukārt, T51 un T52 transportieriem lenta atbalstās uz atbalsta rullīšiem. Visi modeļi darbojas ar zemu trokšņu līmeni, un ir ļoti energoefektīvi attiecībā pret to ražību.

Galvenās lentes konveijeru priekšrocības: zemas enerģijas izmaksas, saudzīga produkta transportēšana, iespējams transportēšanas garums līdz 200 metriem un vairāk, lielāka ražība līdz 1000 t/st un vairāk.

Ar lentas transportieriem iespējams transportēt produkciju abos virzienos. Izmantojot profila tipa transportiera lentas, produkciju iespējams transportēt līdz pat 30° leņķī. Lentas transportieri ir piemēroti drošai un efektīvai birstošu materiālu transportēšanai.

Ja jums ir rūpīgi jāpārvadā produkts uz lieliem attālumiem, tam ir daudz iekraušanas vietu un viens izkraušanas punkts, lentes konveijers būs ideāls risinājums.