Infrasarkana kalte SAHARA

Ideāls risinājums mazām un lielām saimniecībām, sēklu ražotājiem.

Inovatīva nepārtrauktas darbības infrasarkanā augļu, augu, ziedu, lapu, graudu, granulu, tējas un kafijas kalte ir jaunums Eiropas tirgū.

Infrasarkanās kaltes unikālā daudzstāvu konveijera tipa konstrukcija nodrošina vienmērību un precizitāti kaltējot visu veidu augus, sēklas, riekstus, tēju, kafiju, graudus un pat tādus nestandarta produktus kā kūdra un lopbarības komponenti.

Videi draudzīga elektroenerģijas izmantošana ļauj iegūt augstas kvalitātes, ekoloģiski tīrus gala produktus. Infrasarkanā kalte SAHARA paredzēta arī BIO produktu kaltēšanai.

Pateicoties infrasarkanajam (IR) un ultravioletiem (UV) starojumiem, kaltēšanas procesā tiek iznīcināti produktā mītošie mikrobioloģiskie organismi bez ķīmisko vielu izmantošanas.

Kaltējot produktus ar infrasarkano augu kalti, jebkurš mitruma procents tiek noņemts pirmajā žāvēšanas reizē bez kvalitātes zuduma. Automātiska uzstādītās temperatūras uzturēšana un kontrole.

Pateicoties tam, ka kaltēšanas procesā netiek izmantota degviela, tiek izslēgts aizdegšanās risks un kalte ir 100% ugunsdroša.

SAHARA infrasarkanā augu kalte tiek piegādāta jau samontēta, tādējādi samazinot montāžai paredzēto laiku un izmaksas līdz minimumam.

Katra kalte var tikt izgatavota individuāli pielāgojoties klienta vajadzībām (ražība, kultūra) un tai var regulēt:

  • gaisa apjoms
  • lentes ātrums
  • produkta slāņa biezums
  • žavēšanas temperatūra