Caurplūdes graudu kaltes LAW

Caurplūdes graudu kaltes LAW SBC  izmanto liela graudu apjoma nepārtrauktai žāvēšanai  (no 5 līdz 60 tonnas stundā un vairāk). Caurplūdes kaltes LAW SBC – produktīvas, efektīvas un drošas. Var izmantot gāzi, dīzeļdegvielu, ar siltummaini un bez tās. Konstruktīvi iespējams izžāvēt visa veida graudus, eļļas augu sēklas un pākšaugus.

Caurplūdes kaltes SBC priekšrocības – uzmanīga pieeja graudiem, žāvēšanas augsta kvalitāte,  graudu un gaisa plūsmu precīzs līdzsvars, funkcionalitāte, veiktspēja, izturība un energoefektivitāte.

SBC tipa graudu caurplūdes kaltes – mūsdienīgas siltumtehniskās iekārtas, kurām kā standarts tiek pielietotas karstās zonas siltumizolācija, kas arī padara šāda tipa kalti ekonomisku gan degvielas gan elektrības patēriņā.

Vairāk nekā 6000 graudu kaltes LAW uzstādītas un veiksmīgi strādā visa pasaulē. Tieši tāpēc tās ir ideāli piemērotas Latvijas apstākļiem un klimatam. Visas graudu kaltes LAW izgatavotas no ALUZINK tērauda ar alumīnija – cinka pārklājumu, kas palielina pretkorozijas izturību vairāk nekā 5 reizes, salīdzinot ar cinkotu tēraudu.