Graudu bunkuri un silosi

Visizplatītākais un efektīvākais risinājums graudu uzglabāšanai ir silosa tipa graudu glabātuves vai graudu uzglabāšanas torņi. Graudu torņi nodrošina labu graudu uzglabāšanu optimālas konstrukcijas dēļ, kā arī efektīvu ventilēšanas sistēmu, temperatūras kontroli un aizsardzību pret laika apstākļu izmaiņām.

Kompānija AGRO PROFF piedāvā  slavena brenda OBIAL , TSC graudu iekārtas, graudu uzglabāšanai un transportēšanai. Ražošanas procesā kompānija OBIAL izmanto augstas kvalitātes tēraudu ar stiepes izturību pārraušanas brīdī līdz 450 MPA. Novatoriskais metāla pārklājums MAGNELIS (ar alumīniju un magniju), nodrošina aizsardzību pat agresīvo vidi līdz 10 reizes ilgāk nekā labākā cinkošana.

OBIAL vairāk nekā 30 gadu lielā pieredze metāla ražošanā ir produkcijas kvalitātes garantija. Graudu torņi tiek ražoti ar moderno iekārtu palīdzību, izmantojot augstās tehnoloģijas. Produktu kvalitāti garantē TS EN ISO 9001: 2008 un DIN EN ISO 9001: 2008 sertifikāts. Mūsu galvenais normatīvais dokuments ir EUROCODE standarts ar visaugstākajām prasībām.

Viskompaktākais graudu uzglabāšanas risinājums ir taisnstūra TSC bunkuri, kurus var savienot ar starpsienām (atšķirībā no apaļiem). Šis bunkura veids ir dārgāks, tāpēc to bieži izmanto ierobežotās telpās, ļaujot tos savākt vienā ēkā.

AGRO PROFF piedāvā tikai vadošo pasaules brendu graudu uzglabāšanas tvertnes un transportēšanas aprīkojumu.