Torņi ar konisko grīdu

Silosi ar konusveida pamatni vai bufertorņi OBIAL izmanto mitro labības produktu īslaicīgai glabāšanai nelielos daudzumos pirms žāvēšanas, kā arī graudu, dzīvnieku barību, miltu, graudaugu un citu produktu ilgtermiņa glabāšanai . Silosi ar konusu, atkarībā no augstuma un apjoma, tiek aprīkoti ar kompresijas gredzeniem, kas nodrošina stipru tvertnes struktūru  un atvieglo uzstādīšanu.

Piedāvātie silosi izgatavoti no gofrēta tērauda, ​​kas pārklāts ar inovatīvu MAGNELIS (ar papildus alumīniju un magniju) slāni no vadoša metāla ražotāja Arcelor Mittal. Šis pārklājums nodrošina līdz 10 reizes lielāku pret koroziju aizsardzību pat agresīvā vidē,  nekā parasta cinkošana. Silosi ir vairāk nekā ideāli piemēroti Latvijas apstākļiem.

Konusveida graudu torņi pieejami ar ietilpību no 27 m3 līdz 2000 m3, diametrs: 3,6 m-10,8 m. Ja nepieciešams, tiek veikts nestandarta silosu aprēķins un ražošana atbilstoši klienta parametriem. Silosa konusa leņķis 45 ', 60' un ar nesimetrisko izeju barībai. Tiek piedāvātas arī liels opciju un aksesuāru sortiments.

Visi konstrukcijas aprēķini ir balstīti uz EUROCODE EN-1991-4 standartu un tiek apstiprināti ar TS NE ISO 9001: 2008 kvalitātes sertifikātu; DIN NE ISO 9001: 2008

Pastāvīgie ieguldījumi tehnoloģijā un ražošanas automatizācijā ļauj sasniegt visaugstākās kvalitātes standartus un nodrošina visprasīgākos klientu prasības.