Plakangrīdas torņi

Plakangrīdas graudu torņus  OBIAL izmanto liela graudu daudzuma  ilgtermiņa glabāšanai tādās nozarēs kā: graudu pieņēmšanas un pirmapstrādes kompleksi,  miltu ražošana, graudaugu, alus, etanola, dažādu lopbarības ražošana, ostās.

AGRO PROFF piedāvātie graudu torņi izgatavoti no gofrēta tērauda, ​​kas pārklāts ar inovatīvu MAGNELIS (cinkošana ar alumīniju un magniju) no vadoša ArcelorMittal metālu piegādātāja. Pārklājums nodrošina pretkorozijas aizsardzību līdz pat 10 reizes ilgāk salīdzinoši ar parasto cinkošanu, pat agresīvā vidē. Īpašs aizsargpārklājums ārējām skrūvēm. Silosi ir vairāk nekā ideāli piemēroti Latvijas jūras klimatam.

Silosu tilpums no 80 līdz 18000 m3 , diametrs: 4.5m-31.6m. Nepieciešamības gadījumā tiek veikts nestandarta silosu aprēķins un ražošana atbilstoši klienta parametriem. Liels konveijeru un papildierīču piedāvājums.

Visu torņu stiprības aprēķini tiek veikti, pamatojoties uz standartu EUROCODE EN-1991-4 un apstiprināti ar kvalitātes sertifikātu TS NE ISO 9001: 2008; DIN NE ISO 9001: 2008
Pastāvīgi ieguldījumi tehnoloģijā un ražošanas automatizācijā ļauj sasniegt visaugstākos kvalitātes standartus.