SMARTSTREAM 500M RAŽOTS Agro Proff

Uzņēmums AGRO PROFF ražo un piedāvā  mobilos porciju svarus  SMARTSTREAM 500M graudu un birstošo produktu svēršanai plūsmā.

Svari ir izstrādāti graudu un citu birstošo  produktu svēršanai, ņemot vērā nepārtraukto slodzi un maksimālo produktivitāti līdz 500 t/h (660 m³/h). Viens no galveniem projektēšanas  uzdevumiem bija izstrādāt minimālo svaru augstumu, kas ļauj iekraut produktu  ar frontālo iekrāvēju, ostas celtni vai jebkuru citu konveijeru. Bunkura sienas  ir izprojektētas tā  lai  ir iespēja atvērt un iekraut produktu no jebkuras puses.

Pieņemšanas  bunkurā  var  iekraut  2  iekrāvēju kausus (līdz 12 m³), kas ļauj operatoriem negaidīt pilnīgu iztukšošanu darbības laikā. Rāmis un svari ir izgatavoti no  kantainas caurules, visas šuves ir hermētiski sametinātas, kas novērš ūdens un netīrumu uzkrāšanos.

Pēc metināšanas visas metāla konstrukcijas tiek apstrādātas ar smilšstrūklu, gruntētas ar speciālu gruntējumu un krāsotas ar diviem polimēra krāsas slāņiem, kas nodrošina ilgstošu izturību pret koroziju.

SmartStream 500M svariem  izstrādāti  īpaši zema profila kontrolēti vārsti, kurus darbina ātrgaitas elektriskie pievadi, kas pilnīgi aizstāv pneimatikas vai hidraulikas standarta risinājumu. Svaru darbībai ir nepieciešams tikai savienojums ar elektrību un nav vajadzīgi saspiesta gaisa kompresori.

Svari ir aprīkoti ar tenzodēvējiem no nerūsējošā tērauda (IP67). Pēc metroloģiskajiem parametriem svari atbilst  III klases precizitātei   un var tikt izmantoti komerciālā svēršanā saskaņā ar OIML R107 standartiem.