Auto svari

AGRO PROFF piedāvā un uzstāda dažāda izmēra un konfigurācijas auto svarus, veicam metroloģisko pārbaudi svariem, kalibrēšanu, Eiropas verifikāciju. Verifikācija ir vajadzīga, jā auto svari tiek izmantoti komerciāli.

Ražošanas izaugsmes apstākļos un jaunu rūpniecības iekārtu atvēršanā aizvien kļūst nepieciešams aprīkot uzņēmumus ar moderniem un nedārgiem autosvariem.

Visu auto svaru modeļu pamatā ir svēršanas platforma, kuras platums parasti ir 3-3,35 metri un garums 6 līdz 24 metri. Protams, pēc klienta pieprasījuma ir nestandarta izmēri, ko mēs varam arī izgatavot un uzstādīt. Galvenā auto svaru modeļu atšķirība ir uzstādīšanas metods un transportlīdzekļa iebraukšanās iespējas uz platformu.

Pieejami šādi auto svaru veidi: autosvari ar metāla rampām, auto svari ar betona rampām, auto svari līdz zemi, ass svari, asu mobilie auto svari, dinamiskie auto svari.

Autosvari ar metāla rampām virs zemes. Ļoti ērts risinājums ātrai un vienkāršai uzstādīšanai un, ja nepieciešams pāmontēšanai uz citu vietu. Nepastāv nopietni būvdarbi. Var uzstādīt uz līdzena laukuma.

Autosvari ar betona rampām virs zemes. Ja vieta svariem vel nav sagatavota, un svarus nav jāpārnes ar laiku uz citu vietu, tad auto svari ar betona rampām būs izmaksu ziņā visefektīvākais risinājums.

Autosvari līdz ar zemi. Visefektīvākie auto svari, kuriem vajadzīga mazāka vieta iebraukšanai uz platformu. Auto svari līdz ar zemi parasti uzstāda uz asfalta vai betona līmeņa un paredzēti lielai autotransporta plūsmai. Ir jāveic sagatavošanas celtniecības darbi un labo drenāžu.

Mēs arī modernizējam esošos mehāniskos svarus, aizstājot platformu un sensorus.